Śląsk, 2 greszele, 1781 B

Śląsk, 2 greszele, 1781 B

Śląsk, 2 greszele, 1781 B

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:09:00
173204
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk II 1740-1786, 2 greszele, 1781 B, Wrocław
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: Olding 324, Schrötter 1608

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 274

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  55 zł