Polska, grosz, 1529

Polska, grosz, 1529

Polska, grosz, 1529

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 20:31:40
173001
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety pruskie, grosz, 1529, Toruń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 3083 (R), PN2-Dut. 40

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 264

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  80 zł
4)  55 zł
5)  48 zł