Zakon Krzyżacki, klipa grosza, bez daty

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 20:20:00
173261
Opis: Zakon Krzyżacki - Albrecht von Hohenzollern 1511-1525, klipa grosza, bez daty, Aw: Tarcza wielkiego mistrza; Rw: Tarcza zakonna
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 1.26 g, patyna
Literatura: Voss. 1232, Bahrf. 1083, Kop. 9051a (R8)

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 508

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  1 900 zł
4)  1 400 zł
5)  1 200 zł
6)  1 000 zł
7)  980 zł
8)  940 zł
9)  920 zł