Niemcy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 20:09:40
168138
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w., Fronton świątyni z kolumnami / Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22 mm, 1.49 g, gięty
Literatura: Dbg 1325, Gum.CNP typ I

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 355

1)  260 zł
2)  250 zł