Cesarstwo Rzymskie, argenteus, ok. 294

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 20:07:00
173013
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz I Chlorus 305-306 - jako cezar 293-305, argenteus, ok. 294, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTIVS CAES; Rw: Czterej tetrarchowie stojący przed bramą obozową z sześcioma wieżami, święcący nad trójnogiem, VICTORIA SARMAT
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 4.49 g, srebro 3.14 g, ładnie zachowany z patyną,minimalne uszkodzenia obrzeża od strony rewersu, ale bardzo ładnie zachowany i dość rzadki
Literatura: RIC 22a

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 312

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  820 zł
4)  800 zł
5)  760 zł