Cesarstwo Rzymskie, denar, 136-138

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 20:06:20
173016
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aeliusz 136-138, denar, 136-138, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis L AELIVS CAESAR, Rw: Siedząca w lewo Concordia, trzymająca paterę, za nią róg obfitości, wokoło napis TR POT COS II, w odcinku u dołu CONCORD
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.27 g, patyna
Literatura: RIC 436

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 178

1)  310 zł
2)  300 zł