Republika Rzymska, denar, 40 pne

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 20:05:20
173017
Opis: Republika Rzymska - Sextus Pompeius 40-39 pne, denar, 40 pne, Sycylia, Aw: Głowa w prawo, po bokach dzban i lituus, Rw: Kroczący w lewo Neptun, trzymający płaszcz, z prawej strony Anapias i Amphinomus, niosący na rękach rodziców, u dołu napis CLAS ET ORAE / ... IT EX S C
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.76 g, nierówna patyna, ale bardzo ładny i rzadki
Literatura: Crawford 511/3a

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 586

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł
3)  1 600 zł
4)  1 500 zł
5)  1 500 zł
6)  1 350 zł