Bizancjum, solidus, 803-811

Rozpoczęcie: 21-01-2019 18:00
Zakończenie: 31-01-2019 20:01:20
Bizancjum, solidus, 803-811

Bizancjum, solidus, 803-811

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 20:01:20
173011
Opis: Bizancjum - Nicefor I i Stauracius 803-811, solidus, 803-811, Konstantynopol, Aw: Popiersie Nicefora na wprost, trzymającego krzyż, nICI-FOROS bASILE; Rw: Popiersie Stauraciusa na wprost, trzymającego glob z krzyżem, STAVRA-CIS dESPOI X
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 4.49 g, minimalne uszkodzenia obrzeża od strony rewersu, ale bardzo ładnie zachowany i dość rzadki
Literatura: Sear 1604, DOC 2c

Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 146