Polska, 75 lat RTS Widzew

Rozpoczęcie: 21-01-2019 18:00
Zakończenie: 31-01-2019 22:00:00
Polska, 75 lat RTS Widzew

Polska, 75 lat RTS Widzew

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 22:00:00
170147
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 75 lat RTS Widzew, Odznaka pamiątkowa z okazji 75-lecia klubu sportowego RTS Widzew Łódź, nakrętka niesygnowana, odmiana ażurowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz emaliowany, 20.2 mm, lekkie zgięcie, ubytki emalii

Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 69