Cesarstwo Rzymskie, argenteus, ok. 294

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 21:01:20
137728
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymian Herkuliusz 286-310, argenteus, ok. 294, Trewir, Aw: Popiersie cesarza w prawo, MAXIMIANVS AVG; Rw: Czterej tetrarchowie święcący nad ołtarzem stojącym przez murami obozowymi, VIRTVS MILITVM
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.88 g, bardzo ładnie zachowany, ciemna patyna
Literatura: RIC 102b

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 190

1)  860 zł
2)  840 zł