Cesarstwo Rzymskie, argenteus, 296

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 21:01:00
137727
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Dioklecjan 284-305, argenteus, 296, Heraclea, Aw: Popiersie cesarza w prawo, DIOCLETIANVS AVG; Rw: Czterej tetrarchowie święcący nad ołtarzem stojącym przez murami obozowymi, VICTORIAE SARMATICAE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.68 g, bardzo ładnie zachowany, patyna
Literatura: RIC 10a

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 209

1)  820 zł
2)  800 zł