Polska, plakieta autorstwa Józefa Aumillera z 1930 r.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 22:06:20
171595
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta autorstwa Józefa Aumillera z 1930 r., wykonana w Mennicy Państwowej na 10-lecie Związku Przemysłu Chemicznego; Siedząca kobieta z lewą ręką opartą na tablicy ze stylizowanym Orłem i literami ZPC RP, w prawej dłoni trzymającą książkę, w tle instalacje chemiczne, z lewej daty 1921 1931 na tle X z prawej sygnatura AVMILLER, w odcinku ZWIĄZEK PRZEMYSŁU CHEMICZNEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ;
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany 81 x 63 mm, 169.16 g
Literatura: Strzałkowski Plakiety 42

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 309

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 500 zł
4)  700 zł
5)  500 zł