Niemcy, talar, 1625

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, talar, 1625

Niemcy, talar, 1625

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 21:57:40
170423
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1625, Drezno
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.06 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 7601, Kahnt 158, Schnee 845

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 193

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  760 zł
4)  740 zł
5)  700 zł
6)  660 zł
7)  520 zł
8)  490 zł
9)  480 zł