Niemcy, talar, 1832
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, talar, 1832
Cena wylicytowana: 540 zł
171689
Opis: |
Niemcy - Bawaria - Ludwik I 1825-1848, talar, 1832, Monachium |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
AKS 127, Dav. 568, Jaeger 42, Thun 60 |
Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 418
1) 540 zł
2) 520 zł
3) 490 zł
4) 400 zł
5) 390 zł
6) 330 zł
7) 300 zł
8) 280 zł
9) 270 zł
10) 260 zł
11) 250 zł
12) 240 zł
min |