Niderlandy, talar (rijksdaalder), 1621

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 21:53:40
170412
Opis: Niderlandy - Zelandia, talar (rijksdaalder), 1621
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 28.43 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 4844, Delmonte 941, Verk. 85.1, Purmer Ze41

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 160

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  170 zł
4)  120 zł