Niderlandy, talar (rijksdaalder), 1621
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Cena wylicytowana: 200 zł
170412
Opis: |
Niderlandy - Zelandia, talar (rijksdaalder), 1621 |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro 28.43 g, ciemna patyna |
Dav. 4844, Delmonte 941, Verk. 85.1, Purmer Ze41 |
Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 167
1) 200 zł
2) 200 zł
3) 170 zł
4) 120 zł
min |