Niderlandy, talar (rijksdaalder), 16..

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 21:53:00
170409
Opis: Niderlandy - Overijssel, talar (rijksdaalder), 16..
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.36 g, nieczytelna data, punce na rewersie
Literatura: Dav. 4832, Delmonte 948, Verk. 138.1, Purmer Ov44

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 108

1)  190 zł
2)  185 zł