Austria, talar, 1609

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Austria, talar, 1609

Austria, talar, 1609

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 21:47:40
171656
Opis: Austria - Rudolf II 1576-1612, talar, 1609, Hall
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.40 g, patyna
Literatura: Dav. 3006, M.-T. 382, Voglh. 96/XII

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 294

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  1 100 zł
4)  1 000 zł
5)  780 zł
6)  760 zł
7)  740 zł
8)  720 zł
9)  700 zł
10)  620 zł
11)  600 zł