Polska, 1 fenig, 1929

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 fenig, 1929

Polska, 1 fenig, 1929

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 21:37:00
171745
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 fenig, 1929, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowana moneta w pudełku firmy NGC z oceną MS64 RB, patyna
Literatura: AKS 25, CNG 508.III, Jaeger D.2, Parchimowicz 53c

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 255

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  300 zł
4)  145 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł