Francja, asygnata na 10 liwrów, 24.10.1792

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:49:20
169426
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 10 liwrów, 24.10.1792, seria 12820, suche pieczęcie, znak wodny RP-FR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zmarszczenia papieru, złamany lewy górny róg, nieświeże marginesy
Literatura: Pick A66

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 131

1)  34 zł
2)  32 zł