wydawnictwa polskie, Zbigniew Żabiński - Systemy pieniężne na ziemiach polskich, Ossolineum 1981

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:11:00
171206
Opis: wydawnictwa polskie, Zbigniew Żabiński - Systemy pieniężne na ziemiach polskich, Ossolineum 1981
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 258 stron formatu B5, oprawa twarda introligatorska, pięknie zachowane, podstawowe opracowanie historii systemów pieniężnych na ziemiach Polski, od początków państwa polskiego po okres powojenny, wewnątrz dedykacja autora dla Stanisława Millana

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 204

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  30 zł
4)  26 zł
5)  24 zł