wydawnictwa polskie, Kiersnowski Ryszard - Pradzieje grosza, Warszawa 1975
Zakończenie: 27-12-2018 20:09:00
171589
Opis: | wydawnictwa polskie, Kiersnowski Ryszard - Pradzieje grosza, Warszawa 1975 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 347 stron + tablice, format ok. A5, twarda oprawa z obwolutą, obwoluta lekko uszkodzona, bardzo dobra praca opisująca historię grosza, bardzo ładnie zachowana |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 227