wydawnictwa polskie, Kiersnowski Ryszard - Pradzieje grosza, Warszawa 1975

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:09:00
171589
Opis: wydawnictwa polskie, Kiersnowski Ryszard - Pradzieje grosza, Warszawa 1975
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 347 stron + tablice, format ok. A5, twarda oprawa z obwolutą, obwoluta lekko uszkodzona, bardzo dobra praca opisująca historię grosza, bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 227

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  26 zł
4)  24 zł