wydawnictwa polskie, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Tom XXI (1940-1948), Kraków 1949

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:08:00
171219
Opis: wydawnictwa polskie, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Tom XXI (1940-1948), Kraków 1949
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 165 stron formatu ok. B5, oprawa kartonowa, z tyłu wklejka Domu Książki, ładnie zachowany

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 221

1)  70 zł
2)  65 zł