wydawnictwa zagraniczne, Jan Šmerda - Denáry české a moravské : katalog mincí českého státu od X. d..

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:06:40
171227
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Jan Šmerda - Denáry české a moravské : katalog mincí českého státu od X. do počátku XIII. století, Brno 1996
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 155 stron formatu B5, oprawa twarda lakierowana, wszystkie monety w katalogu posiadają rysunek, dodatkowo tabele konkordacji, pięknie zachowane

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 333

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  50 zł
4)  40 zł
5)  32 zł
6)  28 zł
7)  24 zł