wydawnictwa zagraniczne, В. А. Aнохин - Монетное дело Боспора, Киев 1986 (kserokopia)

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:06:00
171225
Opis: wydawnictwa zagraniczne, В. А. Aнохин - Монетное дело Боспора, Киев 1986 (kserokopia)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 178 strony + 40 tablic, oprawa twarda introligatorska, katalog monet Bosforu od VI w. pne do IV w.

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 165

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  30 zł
4)  12 zł