wydawnictwa zagraniczne, В. А. Aнохин - Монетное дело Херсонеса, Киев 1977
Zakończenie: 27-12-2018 20:05:40
171224
| Opis: | wydawnictwa zagraniczne, В. А. Aнохин - Монетное дело Херсонеса, Киев 1977 |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 172 strony + 32 tablice, oprawa twarda lakierowana, okładka przetarta przy krawędzi, grzbiet uszkodzony, okładka zgięta przy grzbiecie, monografia monet Chersonezu od IV w. pne do XII w. |
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 153