wydawnictwa polskie, Karol Plage - Okres Stanisławana Augusta w historii numizmatyki polskiej; ..

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:04:20
171216
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Plage - Okres Stanisławana Augusta w historii numizmatyki polskiej; reedycja PTA z 1970 roku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 41 stron + 558 ilustracji formatu ok. B5, oprawa kartonowa + obwoluta

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 147

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  80 zł
4)  36 zł
5)  28 zł
6)  24 zł
7)  22 zł