wydawnictwa polskie, Herman Dannenberg - Monety pomorskie w średniowieczu, Warszawa 1967

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:04:00
171586
Opis: wydawnictwa polskie, Herman Dannenberg - Monety pomorskie w średniowieczu, Warszawa 1967
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 17 stron + 19 tablic, oprawa kartonowa, pięknie zachowane, polskie wydanie tablic z prac Dannenberga wraz z proponowaną atrybucją pokazanych monet

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 215

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  42 zł
5)  12 zł
6)  10 zł