wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Wa..

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:02:20
171222
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Warszawa 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 288 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog monet Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana Sobieskiego, wraz z wyceną i określeniem rzadkości

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 321

1)  26 zł
2)  24 zł