Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:01:20
171211
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom VIII, część 2, Monety śląskie okresu nowożytnego. Warszawa 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 251 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 297

1)  18 zł