Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:01:00
171210
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych; Tom II - monety ostatnich Jagiellonów, Stefana Batorego i Zygmunta III 1506-1632; Warszawa 1976
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 312 stron formatu ok. A5, oprawa kartonowa, lekko przetarte krawędzie grzbietu, ładnie zachowane, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 428

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  26 zł
4)  22 zł
5)  20 zł
6)  18 zł