Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:00:40
171209
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych - tom I Średniowiecze, cz. 1 monety królów i książąt polskich 960-1501 r.; Warszawa 1974
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 296 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 437

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  55 zł
6)  38 zł
7)  36 zł
8)  32 zł
9)  30 zł