Zakończenie: 20-12-2018 20:00 ÷ 22:30
Polska, 200 złotych, 1980
169929
XIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Lake Placid 1980, /bez... | I/I- |
115 zł szac. 75 zł 85 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, grosz, 1539
167656
końcówka napisu PRVS na awersie | III/III+ |
120 zł szac. 120 zł 172 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, ort, 1623
170874
końcówka napisu PRVS M | III+ |
120 zł szac. 120 zł 97 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, półtorak, 1627
170889
herb Półkozic w ozdobnej tarczy na awersie | I- |
120 zł szac. 100 zł 147 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1682
170898
popiersie króla w wieńcu laurowym i zbroi, na rewersie h... | II- |
120 zł szac. 100 zł 450 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1932
171169
głowa kobiety w czepcu, znak mennicy pod łapą Orła | II+ |
120 zł szac. 100 zł 114 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, trojak, 1597
170885
skrócona data w drugim wierszu napisu na rewersie, monogr... | II-/III+ |
125 zł szac. 200 zł 123 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, ort, 1623
170892
skrócona data nad herbem, końcówka napisu PR | III/III+ |
125 zł szac. 150 zł 155 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1661 NG
170896
tarcze proste, na środku rewersu kwiat, bez obwódek | III |
125 zł szac. 75 zł 153 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 1 kopiejka, 1916 A
171147
| I |
125 zł szac. 150 zł 689 wyświetleń |
7 | zakończona |