Polska, plakieta z Wacławem I Legnickim, 1997

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 22:29:20
170437
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z Wacławem I Legnickim, 1997, projektu A. Kózki z okazji III Walnego Zjazdu Delegatów PTN Lublin - maj 1997
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 55 x 90 mm próby 925 - punca nabita na obrzeżu 181.77 g, nakład tylko 15 sztuk
Literatura: Paszkowycz 43/97

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 333

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  600 zł
4)  360 zł