Rosja, 5 kopiejek, 1833 EM / ФХ

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 22:12:20
171098
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 kopiejek, 1833 EM / ФХ, Jekaterinburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 487

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 219

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  175 zł
4)  150 zł
5)  125 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł