Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 21:52:00
170416
Opis: Austria - Rudolf II 1576-1612, talar, bez daty, Ensisheim, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 28.02 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 3032, M.-T. 586

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 297

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  660 zł
4)  430 zł
5)  370 zł
6)  350 zł
7)  330 zł
8)  310 zł
9)  300 zł