Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 21:41:40
169911
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1978, Warszawa, Ochrona Środowiska - Bóbr /na trawie/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 3.100 sztuk, stempel lustrzany, jasna patyna
Literatura: Parchimowicz P383a

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 158

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  260 zł
6)  220 zł
7)  165 zł
8)  145 zł
9)  90 zł