Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 21:28:00
170802
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, wybite płytkim stemplem
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 229

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  540 zł
5)  520 zł
6)  480 zł
7)  460 zł
8)  450 zł
9)  440 zł
10)  400 zł
11)  370 zł
12)  360 zł