Polska, połuszka, 1855 BM

Polska, połuszka, 1855 BM

Polska, połuszka, 1855 BM

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 21:25:00
170848
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, połuszka, 1855 BM, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadka moneta
Literatura: Bitkin 495 (R), Plage 535

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 290

1)  60 zł