Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 MW

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 21:24:40
170901
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 MW, Warszawa, wąska tarcza ze św. Jerzym, rozetki przy nominale 15
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia obrzeża
Literatura: Bitkin 1168, Plage 406, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 162

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł