Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 21:03:00
170883
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Bydgoszcz, skrócona data po lewej a litera B po prawej stronie herbu Lewart
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenie obrzeża
Literatura: Iger B.98.5.d/a, jednak nieco inne znaki interpunkcyjne (trzy kropki po G w napisie na awersie)

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 110

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł