Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 20:56:20
170782
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, pod popiersiem liczba (16), PRV M kończy napis na awersie i z rzadkim napisem na rewersie NEC NO SVE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na obrzeżu, rzadki
Literatura: Shatalin BD21-115 (R4)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 185

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  470 zł
5)  280 zł
6)  210 zł
7)  185 zł