Polska, brakteat, XII-XIV w.

Polska, brakteat, XII-XIV w.

Polska, brakteat, XII-XIV w.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 20:45:40
170923
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XIII-XIV wieku, brakteat, XII-XIV w., Sześciopromienna gwiazda, niżej półksiężyc
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.32 g, 14.6 mm, patyna
Literatura: Kop. 304c, BRP Lubomia 64, BRP Przyłęk 50

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 262

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  155 zł
5)  150 zł