Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 20:42:00
170920
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, Aw: tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGST (dwa x) WVNRICS (dwa x) PRIMS, Rw: tarcza zakonna, + MONETA (dwa x) DNRVM (dwa x) PRVCI
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.58 g, patyna
Literatura: Voss. §38/133, Neumann 4

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 483

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  65 zł
7)  60 zł