Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 20:41:40
170924
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328, Krzyż łaciński, z boków dwa swobodne krzyżyki kawalerskie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.16 g, 14.5 mm, patyna
Literatura: BRP Prusy T9, Neumann 1.o, W. 151a

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 198

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  80 zł
4)  55 zł