Cesarstwo Rzymskie, follis, 361-363

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 20:37:40
171041
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julian II Apostata 360-363, follis, 361-363, Sirmium, Aw: Popiersie cesarzaw z włócznią i tarczą w lewo, D N FL CL IVLIANVS P F AVG; Rw: W wieńcu VOT X MVLT XX, u dołu ASIRM
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 21 mm, 2.64 g, patyna
Literatura: RIC 108

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 99

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  38 zł
4)  34 zł
5)  30 zł