Cesarstwo Rzymskie, nummus, 350-351

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 20:36:20
171033
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361, nummus, 350-351, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, DN CONSTANTIVS P F AVG, Rw: Wiktoria idąca w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, VICTORIA CAESARIS, w odcinku ΓSIS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 18 mm , 2.22 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 315

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 93

1)  50 zł
2)  48 zł