Niemcy, medal - 6. Krajowe Zawody Strzeleckie w Düsseldorf, 1878

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 22:26:20
169204
Opis: Niemcy - Prusy, medal - 6. Krajowe Zawody Strzeleckie w Düsseldorf, 1878, sygnowany na obrzeżu awersu, P. GROTIOHANN INV. W. KULLRICH FEC. BEROL, Aw: Lew kroczący w lewo, trzymający kotwicę, otoczony wieńcem dębowym, SECHSTES DEUTSCHES BUNDESSCHIESSEN DÜSSELDORF 1878, Rw: Germania siedząca w prawo, trzymająca wieniec nad orłem
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 40 mm, 21.98 g
Literatura: Slg. Peltzer 1027

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 507

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  270 zł
4)  230 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  90 zł