Polska, medal Za Chlubne Wyniki Pracy

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 22:34:20
169627
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal Za Chlubne Wyniki Pracy, Aw: Orzeł państwowy otoczony wieńcem rozdziela litery R P, Rw: Siedząca postać otoczona symbolami przemysłu, na górze napis ZA CHLUBNE WYNIKI PRACY, medal wraz z pudełkiem, na którym wytłoczony Orzeł z kłosami w szponach
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony w oryginalnym pudełku 76.04 g, 55.4 mm, patyna, medal był jednocześnie medalem państwowym ustanowionym 17 XI 1927 r. i nadawany wraz z krzyżem i dyplomem na wystawach gospodarczych
Literatura: Strzałkowski 636

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 820

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  400 zł
4)  180 zł
5)  150 zł