Polska, brakteat, XIII-XIV w.

Polska, brakteat, XIII-XIV w.

Polska, brakteat, XIII-XIV w.

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 21:32:20
166410
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XIII-XIV wieku, brakteat, XIII-XIV w., Strzała na szerokiej krokwi o poszerzonych podstawach, u dołu kulka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.20 g, 16.6 mm, bardzo rzadka moneta w bardzo ładnym stanie
Literatura: brak analogii w literaturze i skarbach

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1201

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  440 zł
4)  400 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  185 zł