Polska, pierwsza rocznica uchwalenia Konstytucji Marcowej 1921 r., 1922

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 22:34:00
169626
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, pierwsza rocznica uchwalenia Konstytucji Marcowej 1921 r., 1922, Aw: Na tle miecza, laski z dłonią i rózeg liktorskich otwarta księga z napisem KONSTYTUCJA / 17 MARCA / 1921 i napis w otoku SALUS REI-PUBLICAE SUPREMA LEX ESTO, Rw: Orzeł siedzący na księdze i napis w otoku SEJM USTAWODAWCZY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, na obrzeżu sygnatura BR.ŁOPIEŃSCY
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 137.92 g, 71 mm, medal wykonany w zakładzie Braci Łopieńskich w Warszawie według projektu Feliksa Łopieńskiego, patyna
Literatura: Strzałkowski 491

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 417

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  600 zł
4)  460 zł
5)  260 zł